Campri CupNovinky

Tenis v Pastuchove? Osemfinále Campri Cupu je hotové

Férovka Lukáčovce – Hostie skončila riadne nečakane! Každopádne však vyriešila, ako bude vyzerať štvrťfinále 2. ročníka Pohára Oblastného futbalového zväzu v Nitre. Zatiaľ máme len holé dvojice, do farieb krásneho futbalu sa oblečú až v roku 2019, asi týždeň pred prvým jarným kolom.

Dvaja elitní siedmoligisti, jeden z áčka, druhý z céčka. A predstavte si, tenisový výsledok! Lukáčovce si pre trampoty s vlastným ihriskom pozvali Hostie o 5 km vedľa do Pastuchova (Okres Hlohovec) a rozbili ho 6:1.

Gólostroj Magnusu zahájil v 6. min. Ľuboš Gajdoš, hetrikom ho v tom nenechal samého Mário Horváth. Keď slovanista Adam Bachan znižoval, bolo už neskoro, René Mrlík a Roman Civáň pridali ďalšie kúsky a Lukáčovciam sa roztvorila cesta do ďalšej fázy Pohára ObFZ Nitra.

Lukáčovce, gratulácia! Na štvrťfinále sa však dobre nachystajte, čakajú vás Volkovce.
Lukáčovce, gratulácia! Na štvrťfinále sa však dobre nachystajte, čakajú vás Volkovce.

A tak druhá novembrová sobota nevylúštila len mená starostov, ale aj výsledkovú listinu osemfinále Campri Cupu, ktoré sa ťahalo naprieč nitriansko – šaliansko – zlatomoravskou oblasťou už od septembrového (okrem iných zápasov) derby Čierne Kľačany – Volkovce.

Minule bolo za víťazstvo v Campri Cupe tisíc eur na účet, sada dresov od primátora Nitry Jozefa Dvonča, zájazd na Slaviu Praha a postup do Slovnaft Cupu… Chlapi sa z Cabaja-Čápora sa po strhujúcej finálovej výhre nad Machulincami mali proste ako prasce v žite. Druhý ročník Pohára ObFZ však bude mať iného majstra a to je betón: veď sami sa preštudujte, kto si na jar 2019 zahrá štvrťfinále Campri Cupu.

Štvrťfinále Campri Cupu - Pohára ObFZ Nitra.
Štvrťfinále Campri Cupu – Pohára ObFZ Nitra.

AUTOR: Martin Kilian ml.

Podobné články

Back to top button
Close