Aktuality Úvodná stránkaNovinky

Baráž o šestku v Cabaji-Čápore s troma siedmoligistami

V sobotu finále Campri cupu medzi Klasovom a Dolnými Obdokovcami, v nedeľu baráž o šiestu ligu. ObFZ Nitra čaká supervíkend!

Kým iné oblastné futbalové zväzy už oddychujú, v okresoch Nitra, Šaľa a Zlaté Moravce to vrie. Príkladom je aj dnešné stretnutie v reštaurácii Natália v Cabaji-Čápore, na ktorom boli prítomní predseda ObFZ Nitra Štefan Korman, predseda ŠTK Tibor Révay, ďalej zástupcovia klubov, konkrétne z ŠK Magnus Lukáčovce Juraj Hanák a Jozef Bojňanský, z OFK Sľažany predseda Peter Bača a z TJ Štart Nitrianske Hrnčiarovce predseda Pavol Filo. Témou bol žreb baráže o šiestu ligu.

Víťaz trojzápasu nahradí v VI. lige odhlásené Neverice, ktoré ak by vydržali o tri kolá viac, ani by sa nad takouto možnosťou neuvažovalo.

Žreb rozhodol, že o 14:00 si to v prvom zápase rozdajú Sľažany a Lukáčovce, o 16:00 dostanú Sľažany voľno a ,,na plac“ sa dostanú Nitrianske Hrnčiarovce proti Lukáčovciam. Celý trojturnaj zavŕši zápasom o 18:00 medzi Nitrianskymi Hrnčiarovcami a Sľažanmi. ,,Určite sa na baráž tešíme, očakávame veľkú návštevu, zodpovedne sa pripravíme sa všetkých hostí. V ponuke budú zabíjačkové špeciality, ako, nealko. Všetci sú u nás srdečne vítaní,“ povedal na margo baráže šéf miestneho klubu a azda najväčší srdciar v takmer päťtisícovej obci spolu s trénerom mládeže Romanom Hromádkom.

Predbežný víťaz galantsko-šalianskej siedmej ligy Veča neprejavila záujem o šiestu ligu, teda ani o baráž. ,,Ďakujeme za ponuku, vážime si ju, ale sme spokojní v súťaží, v ktorej sme,“ ozrejmil predseda Tibor Križovič.

Supervíkend na obzore, očakáva sa veľká divácka kulisa, plné štadióny, tak neváhajte a príďte podporiť svojich favoritov, alebo si len vychutnať skvelý futbal v spoločnosti známych. Srdečne vás pozývame!

AUTOR: Erik Barát.

Podobné články

Back to top button
Close