Novinky

Dorastenci, pozor! Prihlasujte sa na Amsterdam Cup

Dvadsať účastníkov nastavilo vlani latku vysoko, a tak Peter Drahoš pripravuje v hale T-18 vo Vrábľoch aj druhý ročník Amsterdam Cupu.

Perfektné výkony Kmeťovia, Nevidzian, Siladíc a hlavne zlatých Alekšiniec zanechalo z prvého ročníka Amsterdam Cupu skvelý dojem, 20 dorasteneckých tímov z nášho regiónu sa minulý rok pred Mikulášom pretekalo o medaily a talenty o 8 individuálnych ocenení, v neveľkej vrábeľskej hale T-18 všetko dobre dopadlo, čiže organizátor Peter Drahoš nemá prečo váhať s druhým ročníkom mládežníckeho turnaja.

V spolupráci s mestom Vráble a Oblastným futbalovým zväzom v Nitre sa bude v sobotu 8. 12. 2018 od rána do večera opäť hrať Amsterdam Cup. Naisto zatiaľ prídu 4 tímy: Alekšince, Cabaj-Čápor, Kolíňany a Siladice. Prihlásiť sa môžu tímy U19 od štvrtej ligy po šiestu a tímy U17 z tretej ligy, a to na mailovej adrese kilian.martin.kili@gmail.com alebo telefónnom čísle 0905 410 515. Štartovné je 50 eur, horný strop účastníkov je 20, čas na prihlásenie máte do konca novembra.

AUTOR: Martin Kilian ml.

Podobné články

Back to top button
Close