Aktuality Úvodná stránkaNovinky

Iniciatíve sa medze nekladú: Ako dopadla súťaž?

20.3. 2020 dal predseda ObFZ Nitra Štefan Korman na facebookovú stránku NR ŠPORT výzvu pre futbalových nadšencov zväzu, ktorej podmienkou bolo napísať básničku, motto alebo navrhnúť nové oblastné logo. Súťažilo sa o 9 lôpt a 9 dresov. Vynovená stránka obfz.sk vám prináša prehľad výtvorov, a aj to, ako samotná súťaž dopadla.

Obrázok Milana Kokinu zo Štitár.

,,Štefan Korman ObFZ Nitra riadi, veď ho futbal stále baví. Bohatá história a priaznivá súčastnosť, tešia nás výsledky a ich úspešnosť. Martin Kilian potom články píše, od srdca a veľkoryse. Sem tam dáke fotky dá, všetci sa z toho poťešá. ObFZ stále húta, aký turnaj v Nitre chýba. Aj tí malí aj tí veľkí, prídu radi na zápasy. Jedna obec za druhou sa hlási , rivalita na ihrisku sa valí. Či sa vyhrá či sa prehrá, tešia sa všetci dozaista. ObFZ radosť má, veď futbal je super hra,“ napísal ako prvý pod príspevok Milan Kokina zo Štitár a pridal aj fotku. 

Radosť Mateja Štuku zo SUZUKI cupu.

Futbal. Štefan Korman, to je pán. Všetko robí pre futbal. U9,U10,U11,U12,U13, U17,U19, Števko stojí stále pri nás. Rodičia,deti a aj známi, futbal nás všetkých baví. Hromádka, Vajzer, Viola, rovnocenní tréneri FC ViOn-a. Výbery detí z okolitých dedín, zmenia kroniku našich dejín. Výbery ObFZ každý rok, menia vo futbale určitý krok. Deti futbal milujú, preto ObFZ reprezentujú. Barát, Fábry, Janko Núdzny, pomôžu Vám v každej núdzy. Futbal v Nitre to je hra, milujeme Kormana.

Nákres z Miniligy M. Stocha nám poslala Angelika Gálová.

Lenka, Lenka, Lenička, ďalšia skvelá mamička
Jakubka pre futbal chová, on jej z vďaky góly strieľa.
Sokolík nám pekne rastie, aj zväz pri ňom pekne pyšnie.
ObFZ do toho, nebojme sa nikoho!“ odpovedal prvej súťažiacej Lenke Kompasovej z Cabaja-Čápora predseda ObFZ Štefan Korman. 

Eufóriu zo SUZUKI cupu námk poslala aj Lucia Bagonová, konkrétnejšie jej syn Samko.

Básničku spolu s nákresom nám poslal aj talentovaný Tadeáš Labant z Jelenca po mamine Anete.

Príspevok Anet Labantovej s peknou básničkou a obrázkom syna Tadeáša.

Víťazmi súťaže sa stali Lenka Kompasová, Milan Kokina. Lucia Bagonová, Angelika Gálová a Anet Labantová. Lopty budú odoslané do Močenka štyrom klenotom a odovzdá im ich starosta obce Roman Urbárik.

Pozor! Určite ste si všimli, že pri úradných správach jednotlivých komisií sa po novom dávajú sprievodné futbalové obrázky pre krajšiu vizualizáciu. Rozhodli sme sa, že tam budeme dávať aj tieto obrázky, ktoré ste nám namaľovali. Tak šup, šup… Pošlite nám mimo súťaže ešte nejaké a budete sa vidieť pri niektorých úradných správach.

(Poznámka: Prešli sme celú facebookovú stránku niekoľkokrát, pokiaľ sa ale stalo, že sme prehliadli nejakú básničku či kresbu, pripomeňte sa…)

 

AUTOR: Erik Barát.

Podobné články

Back to top button
Close