Aktuality Úvodná stránkaCampri CupNovinky

Kluby sa dohodli, v nedeľu nás čaká dvojitá porcia Campri cupu

V nedeľu je na programe štvrťfinále Campri cupu. Úradný hrací čas všetkých zápasov bol o 17:00, no po dohode medzi štyrmi zástupcami klubov sa bude hrať v Branči o 15:30 a vo Veľkom Cetíne o 2 a pol hodiny neskôr.

V piatok sme v reštaurácii Natália v Cabaji-Čápore vyžrebovali výhodu domáceho prostredia pre aktérov štvrťfinále, dokonca i stanovili úradný hrací čas. 

V nedeľu po návale fanúšikov na prípravné zápasy však bolo všetko inak a zástupcovia Kolíňan, Veľkého Cetína, Branču a Rišňoviec sa takmer okamžite dohodli na úprave času zápasov, aby sa nemuseli biť o oko diváka, ale aby sa (konečne) futbalová nedeľa o dve hodiny súťažného zápolenia predĺžila. Klobúk dole!

HLASY Z KVARTETA KLUBOV

  • Norbert Varga, predseda OŠK Kolíňany: ,,Zhodli sme sa na tomto presunutí, nakoľko je to lepšie, keďže si môžme pozrieť aj iný zápas, plus príde oveľa viac divákov a aj bufetom sa teda bude lepšie dariť. Sme radi, že sa táto dohoda uskutočnila a nevieme sa dočkať nedele.”

 

  • Roland Lörincz, predseda OFK Branč: ,,Návrh na preloženie zápasu zo strany zväzu sme prakticky okamžite prijali, nakoľko to považujeme aj z pohľadu divákov za rozumný krok a podľa prípadných osláv (smiech) by sme sa radi šli pozrieť aj do neďalekého Veľkého Cetína.”

 

  • Mário Machač, podpredseda TJ Družstevník Rišňovce: ,,Bola taká požiadavka, že by bol záujem divákov vidieť oba zápasy, tak radi vyjdeme ústrety. Podľa všetkého aj my pôjdeme pozrieť na zápas do Veľkého Cetína, keď odohráme v Branči.”

 

  • Róbert Danóci, predseda Veľkého Cetína: ,,Dostali sme taký návrh, že sme s Brančom susedné dediny, či si nechceme presunúť zápasy na taký čas, aby diváci mali šancu byť na oboch zápasoch. My samozrejme túto myšlienku vítame a veríme, že príde čo najviac divákov a budú dobré zápasy. Určite plánuje veľká časť od nás, či už ľudí alebo hráčov, ísť pozrieť aj na zápas pred nami.”

 

AUTOR: Erik Barát.

 

Podobné články

Back to top button
Close