Aktuality Úvodná stránkaNovinkyVýbery

ObFZ Nitra je halový kráľ regiónu: 54 reprezentantov z 18 klubov, najviac gólov i talentov z Jelenca

Bilancujeme historicky najúspešnejšiu halovú sezónu výberov ObFZ Nitra.

Náš oblastný futbalový zväz je najlepší v „západokraji“! To tvrdí bilancia halovej sezóny Západoslovenského futbalového zväzu. ObFZ Nitra vyhral až tri zo štyroch turnajov dvanástich oblastných výberov, na zlato siahli naše mančafty U19, U15 a U11, tím U13 po minulosezónnom prvenstve napokon skončil šiesty.

Prezrite si rekapituláciu všetkých štyroch reprezentácií ObFZ Nitra.

VÝBER OBFZ NITRA U19
VÝSLEDOK: Prvé miesto na turnaji v Nitre (18. 11.): skupina 5-0-0, skóre 15:2, semifinále Trnava 2:2, 5:4 na p. k., finále P. Bystrica 4:2.
STRELCI: Javorček 6, Boďo 4, Turček 3, Fischer 3, Rumanko 2, Brnula 2, Biháry 1.
ZOSTAVA: Gabriel Nádašdy, Boris Boďo, Matúš Turček, Martin Rumanko, Šimon Očadlík (Nevidzany), Marek Fischer, Kristián Brnula (Vlčany), Jakub Biháry, Tobias Javorček (Jelenec), Adam Chren (Žitavany), Martin Jánošov (Sľažany), Martin Kubička (Veľké Zálužie).
TRÉNERI: Peter Drahoš, Matej Blaži.

Majstrovský výber ObFZ Nitra U19. FOTO: Lucas Villem.

VÝBER OBFZ NITRA U15
VÝSLEDOK: Prvé miesto na turnaji v Nitre (3. 12.): skupina 3-0-2, skóre 14:9, semifinále Trnava 3:3, 5:4 na p. k., finále Senica 5:1.
STRELCI: Dolezsa 9, Kleban 4, Tóth 4, Horváth 4, vlastný.
ZOSTAVA: Dávid Weiszer, Filip Šabo, Jozef Horváth (Žitavany), Mário Szegény, Martin Kačkoš (Sľažany), Dávid Dolezsa, Norbert Balkó (Čeľadice), Tomáš Tóth (Zbehy), Ivan Rafael, Milan Kokina, Daniel Kleban (Jelenec), Adrián Suchoň, Tobias Kováč (Tesárske Mlyňany), Tomáš Blaško (FK Nitra B).
TRÉNERI: Martin Slovák, Peter König.

Zlatý výber ObFZ Nitra U15. FOTO: Lucas Villem.

VÝBER OBFZ NITRA U13
VÝSLEDOK: Šieste miesto na turnaji v Dunajskej Strede (16. 12.): skupina 3-1-1, 16:8, zápas o piate miesto Senica 1:2.
STRELCI: Kluka 6, Lidik 4, Hrnko 3, Uhrovský, Záhorák, Antal, Velčický.
ZOSTAVA: Adam Pekar, Simon Záhorák, Adam Hrnko (Veľké Zálužie), Matej Sloboda (Junior Ivanka), Pavol Nikel, Lukáš Fabo (Zbehy), Mathias Bencz (Jelenec), Adam Vančo (Čeľadice), Oliver Uhrovský, Adam Antal (Lapáš), Adam Velčický (Janíkovce), Matúš Rebej, Adam Lidik (Nitrianske Hrnčiarovce), Lukáš Kluka (Alekšince).
TRÉNERI: Jozef Oroszi, Vladimír Viola.

Výber ObFZ Nitra U13 finišoval šiesty. FOTO: Lucas Villem.

VÝBER OBFZ NITRA U11
VÝSLEDOK: Prvé miesto na turnaji v Topoľčanoch (9. 12.): skupina 4-0-1, skóre 20:3, semifinále Trnava 3:0, finále Komárno 5:0.
STRELCI: Szöcs 6, Juhás 4, Bakša 4, Patay 2, Bezák 2, Jančok 2, Bíro 2, Szecsényi 2, Bako 1, Tokár 1, vlastný 1.
ZOSTAVA: Martin Štetina, Šimon Depeš, Lucas Szecsényi (Junior Ivanka pri Nitre), Lukáš Juhás, Matej Jančok, Tomáš Bezák, Leon Bako (Chrenová), Filip Bédi, Samuel Bíro (Veľké Zálužie), Samo Kollár (Horná Kráľová), Félix Ján Tokár (Čeľadice), Miroslav Bakša (Klasov), Oliver Szőcs (Vlčany), Norbert Patay (Jelenec).
TRÉNERI: Martin Žiška, Jakub Blaži.

Šampiónsky výber ObFZ Nitra U11. FOTO: Lucas Villem.

ZASTÚPENIE KLUBOV V GÓLOCH ŠTYROCH VÝBEROV
Jelenec 13

Vlčany 11
Čeľadice 10
Nevidzany 9
Chrenová 9
Alekšince 6
Veľké Zálužie 6
Zbehy 4
Žitavany 4
Klasov 4
Nitrianske Hrnčiarovce 4
Lapáš 2
Junior Ivanka pri Nitre 2
Janíkovce 1

KOĽKO REPREZENTANTOV DODALI KLUBY
Jelenec 7

Veľké Zálužie 6
Nevidzany 5
Žitavany 4
Čeľadice 4
Junior Ivanka pri Nitre 4
Chrenová 4
Vlčany 3
Sľažany 3
Zbehy 3
Tesárske Mlyňany 2
Lapáš 2
Nitrianske Hrnčiarovce 2
Klasov 1
FK Nitra B 1
Janíkovce 1
Alekšince 1
Horná Kráľová 1

Podobné články

Mohlo by vás zaujímať
Close
Back to top button
Close