Aktuality Úvodná stránkaNovinkyVýbery

Vo Vrábľoch úspešnejší LOGISTICS CONSULTING U19

Dnes sa odohral na štadióne vo Vrábľoch prípravný zápas, v ktorom CHREN A ŠPROCH U17 podľahol o dva roky starším talentom 1:5. 

ZÁPAS 

LOGISTICS CONSULTING U19 – CHREN A ŠPROCH U17 5:1 (2:0), Pagačovič 2, Minarčík, Pa. Luzar, Lacko – Debnár. R Deák, 40.

HLASY TRÉNEROV

Jozef Brath, tréner LOGISTICS CONSULTING U19: ,,Samotný zápas bol dobrý, ale nešlo ani tak o výsledok, ako o rozlúčku s výbermi pre chlapcov z ročníka 2001. Pre mňa osobne bol zápas prínosom, lebo som si pozrel hráčov z U17tky, ktorí z danej kategórie prejdú ku mne. Taká ozajstná futbalová rozlúčka s chlapcami, ktorým končí dorastenecký vek, bude na turnaji medzi mužmi Lukáčoviec, Zbehov a Branču, konajúcom sa 11.7. v Lukáčovciach. Škoda, že kvôli korone sme nemohli ísť na medzinárodný turnaj, lebo toto bol silný výber plný šikovných hráčov. Do ďalších ročníkov sa ale nemáme čoho obávať, lebo príde opäť silná generácia chalanov. V zápase s nimi sa prejavila naša skúsenosť, za stavu 2:1 pre nás visel vyrovnávajúci gól na vlásku, mali veľa šancí, ale po našom treťom góle sme to už zvládli.“

Peter Drahoš, tréner CHREN A ŠPROCH U17: ,,U19tka potvrdila, že na základe veku je o tú triedu lepšia. Snažili sme sa hrať, no robili sme individuálne chyby, vďaka ktorým sme prehrali polčas 2:0. Mali sme skvelý nástup do druhého, keď sme súpera asi 20. minút ,bili‘, snažili sme sa hrať a tvoriť, no paradoxne sme po nešťastnej situácii, možno nezaslúžene inkasovali na 3:1 a súper si to ustrážil a vyškolil nás z efektivity. Čo sa týka programu, čaká nás v sobotu kvalitný turnaj v Podlužanoch, kde sa v prvom zápase stretneme so štvrtoligovými dorastencami Starého Tekova. Z nominácie už nevyradíme nikoho.“

NOMINOVANÍ NA ZÁPAS

CHREN A ŠPROCH U17: Kornel Gál (Kolíňany), Štefan Chlebec (Ivanka), Marko Kolarovský, Denis Berecz (Branč), Adam Kúti (Čifáre), Henrich Zelka (Lukáčovce), Dominik Čibik (Čeľadice), Marián Černák, Dominik Maďar, Richard Svečula, Sebastián Machata (Horný Ohaj), Dalibor Debnár, Adam Mego (Zbehy), Sebastián Záhorák (Veľké Zálužie), Daniel Kováč, Andrej Lévay (Nevidzany), Adrián Korec (Veľké Zálužie), Boris Bruckner (Alekšince).

LOGISTICS CONSULTING U19: Martin Gajdoš, Matúš Varga (Ivanka), Peter Halúzka, Matej Varga, Viktor Lacko (Čeľadice), Miloš Lacika, Kristián Poliak, Andreas Nagy (Kolíňany), Matúš Bíro, Marek Palkovič, Matej Minarčík (Alekšince), Andrej Korec (Rišňovce), Dávid Cigáň (Žitavany), René Paulen, Adrián Valašík (Horná Kráľová), Alex Pagačovič, Štefan Korman (FC ViOn B), Pavol Luzar, Peter Luzar (Nové Sady).

AUTOR: Erik Barát.

Podobné články

Mohlo by vás zaujímať
Close
Back to top button
Close