NovinkyVýbery

Výber ObFZ Nitra U12 v sobotu na nabitom turnaji v Bánovciach

Talentovaní benjamínkovia z troch okresov stoja pred ťažkou skúškou, tréner Ján Núdzny im vybavil kvalitný Ekodiel Cup.

Po najväčšom turnaji v strednej Európe v Kaposvári a českom Pohári OFS Olomouc si talenty narodené v roku 2006 balia halovky na tretí zaujímavý turnaj. V Bánovciach nad Bebravou sa v sobotu ukážu na našliapanom Ekodiel Cupe, nádeje Oblastného futbalového zväzu v Nitre sa tešia na zápasy proti Lokomotíve Trnava, Dubnici, Považskej Bystrica, Leviciam a hostiteľským Bánovciam nad Bebravou, na prvý nastúpia o  8.10 h. „Ideme hrať proti o rok starším chlapcom, pobijeme sa o dobrý výsledok. Ale je to hlavne o príprave, chceme zdokonaliť našu technickú stránku,“ určil tréner Ján Núdzny.

NOMINÁCIA VÝBERU OBFZ NITRA U12: Tomáš Paulík – Patrik Paulík, Samuel Fabulec, Lukáš Lanák (Chrenová), Ľuboš Lacina (Mojmírovce), Dávid Kováč (Veľké Zálužie), Benjamín Šabík (Nevidzany), Marko Mareček (Nové Sady), Dávid Vilhem (Lužianky), Samuel Poláček (Branč), Alex Varga (Výčapy-Opatovce).
Zraz je v sobotu 17. 2. o 6.00 h na parkovisku pred atletickým štadiónom na Chrenovej. Priniesť si treba halovky, chrániče a kartičku poistenca. Doprava do Bánoviec nad Bebravou je na vlastné náklady. Ak sa niekto z nominovaných nemôže zúčastniť, nech dá neodkladne vedieť trénerovi Jánovi Núdznemu (0905 988 971).

AUTOR: Martin Kilian ml.

Podobné články

Back to top button
Close