Aktuality Úvodná stránka

Výbery ObFZ znovu do zahraničia. Šanca pre nových trénerov

Máme posledné voľné miesta pre trénerov a asistentov.

Výbery ObFZ Nitra v júli znovu vyrazia na prestížny mládežnícky turnaj do zahraničia. Je o ne záujem na veľkých podujatiach v Poľsku i Maďarsku, pravdepodobnejšie sa javí Poľsko, definitíva padne v najbližšom období.

Čoskoro začnú i tréningové zrazy. Talenty z kategórií U12 (tréner Hanakovič), U13 (tréner Oroszi) a U14 (tréner Slovák) sa už dlhšie pripravujú v rámci PPT projektu v Kolíňanoch.

Keďže viacerí „výberoví“ koučovia z minulosti si aj vďaka prestížnym turnajom spravili skvelé meno, ObFZ Nitra eviduje ešte pár posledných voľných miest pre trénerov alebo asistentov pri kategóriách U9, U11, U13 a U17. Pre viac informácií i v prípade záujmu kontaktujte Milana Pavloviča, predsedu Trénersko-metodickej komisie ObFZ Nitra, na maili minopavlovic@gmail.com.

„Teší ma, že s mládežníckymi výbermi ObFZ Nitra to bude ďalšie skvelé leto na prestížnom zahraničnom turnaji. Je to jasný signál o dobrej práci s mládežou v kluboch i na zväze na čele s predsedom Štefanom Kormanom. Hráči vo výberoch sú sledovaní, výkonmi si otvárajú dvere. Nejeden hráč z dediny už zarezáva vo väčšom klube,“ vyhlásil Pavlovič, ktorý pravdepodobne v budúcom týždni plánuje aj stretnutie trénerov výberov.

Podobné články

Mohlo by vás zaujímať
Close
Back to top button
Close