Kaposvár TournamentNovinkyVýbery

LAMA SK podporila po halovom turnaji aj výbery do Kaposváru

Spoločnosť poskytujúca strážne a detektívne služby či prepravu a spracovanie hotovosti prehĺbila spoluprácu s Oblastným futbalovým zväzom v Nitre.

LAMA SK je oficiálnym partnerom Ligy benjamínkov, prvýkrát podporila ObFZ Nitra vo februári, keď zastrešila turnaj práve mladších žiakov (U13) – akcia v mestskej hale na Klokočine sa vydarila, 239 malých futbalistov sa predviedlo v skvelom svetle, krásnou bodkou bolo dramatické finále medzi napokon víťaznými Výčapmi-Opatovcami a Hornými Salibami.

Halový LAMA SK Cup U13 sa páčil, ceny prišli odovzdať aj predstavitelia spoločnosti Dagmar Kapusníková (zástupkyňa majiteľa) a Miroslav Porubský (výkonný riaditeľ). Zdroj: MY Nitrianske noviny – Martin Kilian.

Halová fiesta bola len prvou lastovičkou. „Benjamínkovia vytvorili pre divákov skvelý halový zážitok, turnaj mal aj vysokú organizačnú úroveň. Radi podporíme ďalšie podujatie pre mladé futbalové talenty, veríme, že výbery do Kaposváru sú pre mládežníkov veľkou výzvou,“ hovorí zástupkyňa majiteľa Dagmar Kapusníková.

LAMA SK sa vyníma v názve výberu U13 a našim tímom do Kaposváru poskytne nielen finančnú injekciu, ale kúpi im aj dresy. Hviezdičky z oblasti tak nebudú platiť za veľký futbalový výjazd ani cent. „Budeme radi, keď týmto spôsobom nabudíme našich mladých futbalistov,“ vraví Kapusníková. Keď to firemným činovníkom čas dovolí, určite sa prídu pozrieť aj priamo na najväčší turnaj v strednej Európe a podporia talenty svojou prítomnosťou.

Podobné články

Back to top button
Close