NovinkyObFZ NitraSponzoriTréneriVýberyWroclaw Trophy

Miniprehľad soboty

Prinášame výsledkový, komentárový a strelecký servis zo sobotných zápasov po kategóriu U13.

U13→ Sokol ČR 3:0 (Ferus, Šabík, Brath); Tím Jozefa Orozsiho a Matúša Vajzera mal celý zápas hernú prevahu, no zahodil množstvo šancí. Traja strelci sa presadili po pekne vypracovaných akciách.

→Backators IF 1:2 (Ferus); Viedli sme v prvej minúte po finálnej prihrávke Šabíka a góle Ferusa, ale súper dvoma rýchlymi gólmi odpovedal a uzemnil náš odpor na minimum.

U11→ Parasol Wroclaw 2:1 (Biliczký, Krajmer); Extrémne vyrovnaný a bojovný zápas sme rozhodli štandartkou a gólom po osi Kmetyo-Polák-Krajmer. Aj napriek nadstaveniu štyroch minút sme odpor domácich zlomili. Za pomoci skvelých rodičov sme vyžmýkali všetky sily.

→Akademia Pilkarska Andrespolia 2:6 (Bleho, Kompas); S fyzicky silnejším súperom sme to nezvládli v hlavách, nakoľko týmto zápasom sme mohli hrať o popredné priečky. Kopili sa chyby i góly v našej sieti.

U9 →Blekitni Wejherovo 0:1; Popri bojovnom výkone nám nebolo súdené skórovať. Fyzickejší súper a rozhodcove skrátenie zápasu nás predčili.

→Bumerang Wroclaw 2:2 (Tanková, Blaho); Mali sme viac z hry, žiaľ, gól Tankovej po hlavičke a Blahov po centri na víťazstvo nestačili.

U8 →Champions Olawa 3:5 (Obolžinský 2, Varga); Prvý sobotný zápas bol hrateľný, nepremenené šance nás stáli výsledok.

→Parasol Wroclaw 1:4 (Jankulár); V tomto zápase treba povedať, že súper pôsobil vyzretejšie, napriek našej snahe sme však nedokázali gólovo odpovedať.

→Sleza Wroclaw 3:3 (Obolžinský 2, Mego); Vyhrávali sme 1:2, no regulárny gól na 1:3 nám neuznali, súpera to nakoplo, ale chlapci sa aj cez slzy vzopreli a vybojovali aspoň remízu.

AUTOR: Erik Barát.