KlubyNovinky

Mladíci Chrenovej ovládli turnaj v Hrnčiarovciach n/Parnou

Talenty Chrenovej v kategórii U9 sa v nedeľu zúčastnili turnaja konajúceho sa v obecnej športovej hale v Hrnčiarovciach nad Parnou, ktorý organizoval klub ŠK Blava Jaslovské Bohunice.

Do merania síl sa zapojili 4 tímy, teda okrem Chrenovej ešte organizátor Jaslovské Bohunice, ďalej Zeleneč a Zvončín. Zverenci trénera Vladimíra Violu z takzvanej ,,Bodye akadémie” sa v turnaji štyroch tímov tešili z prvého miesta, keď dokázali poraziť všetkých troch súperov. Bohuniciam tak športovo vrátili neuspokojivý výsledok z turnaja, ktorý organizovala v úvode zimy práve Chrenová v Športovej hale Olympia.

VÝSLEDKY

Chrenová – Zvončín 2:0, J. Bohunice 3:1, Zeleneč 2:1.

Umiestnenie: 1. miesto

Ocenenie: Tomáš Mego – najlepší brankár turnaja.

Mego

ZOSTAVA

Mego – Šípoš, Moravčík F., Jančok, Sládečka R., Ďurovec, Čech, Zvalo, Poláček.

HLASY

Vladimír Viola, tréner Chrenovej U9: ,,Chalanom letí pochvala, hralo sa pre nás novinkou 5 proti 5, čo nám vyhovovalo. Odteraz budeme chodiť na turnaje. Ďakujem za vyhecovanie tímu Alenke Jančokovej-Žáčikovej a Andrejom Čechom, ktorí zvládli 2 turnaje za 1 deň. Na tríbune išli rodičia príkladom a zaslúžili by si cenu pre najlepší fanclub.”

Alena Jančoková-Žáčiková, vedúca mužstva: ,,Ako vedúca nášho družstva U9 sa veľmi teším, že sme urobili všetko preto, aby sme sa mohli tohto turnaja zúčastniť, nakoľko na turnaji organizovanom nami bolo tiež mužstvo z J. Bohuníc. Chalani si turnaj užívali, čo je vidieť aj na výsledkoch jednotlivých zápasov a ako poďakovanie za snahu bolo celkové prvé miesto.”

 

AUTOR: Erik Barát.

FOTO: A. J.-Ž.

Podobné články

Back to top button
Close