Aktuality Úvodná stránkaNovinky

Na „Bodok“ hneď vybehneme, hecuje Jelenec do derby manažér Kazík

Dolným Obdokovciam sa vraj nebude dobre hrať na ihrisku pod Gýmešom.

Dvadsaťjeden zápasov bez prehry a dosť. Jelencu v predminulom kole s lídrom z Dolných Krškán (1:3) skapala skvelá séria bez prehry. Začne v nedeľu o 14.00 h novú? Po siedmich rokoch doma privíta Dolné Obdokovce. Štvrtý tím 7. ligy má o 16 bodov viac a k trinástemu príde ako jasný favorit.

„Očakávam vybičované derby na ihrisku i tribúne, s ‚Bodokom‘ také bývali vždy, pocítili sme to aj v nedávnych zápasoch našich dorastencov. Tréner Marián Koreň upozorňoval chalanov na nepríjemných útočníkov a priame kopy exligistu Paľa Farkaša. Hostia sú favorit, ale naše ihrisko im nebude sedieť. Náš útočník Aďo Kukučka pred rokom hral práve za Dolné Obdokovce, bude sa chcieť ukázať,“ volá do boja jelenecký manažér Daniel Kazík.

„Gýmeš“ sa do elitnej oblastnej súťaže vrátil po 5 rokoch a zatiaľ boduje iba doma, kde Jarku a Výčapom-Opatovciam nabalil dokopy 12 gólov a šokoval Nitrianske Hrnčiarovce (2:1).

„Trénujeme v dobrom počte, v stredu sme boli štrnásti, chlapci sú nažhavení. Na ‚Bodok‘ hneď zo začiatku vybehneme. Po pokazenom zápase v Trnovci nad Váhom (1:2) si už nemôžeme dovoliť doma púšťať body. Chceme sa zachrániť, preto sa v zime možno posilníme o útočníka,“ pridal Kazík.

V Jelenci majú plné ruky práce s budovaním závlahy na otrasnom ihrisku. „Studňa je už vyvŕtaná a nádrže objednané. Možno závlahu stihneme ešte v tomto roku. Pomohla nám aj obec, ale keďže máme až štyri mládežnícke družstvá, tak by som očakával ešte väčšiu podporu,“ dopovedal Daniel Kazík, jelenecký manažér, ale koľkokrát aj hospodár a „práčka“ dresov.

POSLEDNÝ VZÁJOMNÝ ZÁPAS (10. 5. 2015, II. B trieda)
JelenecDolné Obdokovce 2:1 (1:0)
Góly: 40. a 78. Koreň – 49. Teplanský. Pred 150 divákmi rozhodoval Bernát s asistentmi Rumančíkom a Hujacom.
JELENEC: D. Mikle (51. Z. Hruška) – P. Kováč (88. H. Richter), I. Franko, M. Nagy, R. Tokár, J. Ágh, M. Hustý (46. J. Kubaľák), T. Billa, M. Koreň, R. Lukáč, Š. Zeman. Tréner: Andrej Štefanka.
D. OBDOKOVCE: P. Gugh – J. Maťo, A. Molnár, P. Slovák, T. Hamara, S. Bača, P. Fehér, M. Čerman (84. M. Molnár), M. Šturdík, A. Javorka (82. E. Ács), M. Teplanský. Tréner: Attila Oravec.

Podobné články

Back to top button
Close