NovinkyVýbery

Nominácia Výberu U11 na stredajší zápas proti Chrenovej

Konečná nominácia sa blíži, trénerovi Romanovi Hromádkovi s ňou pomôže asistent Matúš Vajzer.

Najmenší futbalisti z oblasti sa chystajú na vrchol sezóny. Výkvet Miniligy Miňa Stocha ide v nedeľu 19. 11. na kvalifikáciu do Galanty s cieľom zahrať si o týždeň na hlavnom turnaji v Trnave.

Výber ObFZ Nitra U11 už má za sebou dva tréningy, v stredu sa stretne tretíkrát – prípravný zápas proti Chrenovej výrazne prehovorí do konečnej 14-člennej nominácie.

ŠIRŠIA NOMINÁCIA: Matej Lenčéš (Horná Kráľová), Ádám Csámpay (Branč), Alex Cimmerman (Ivanka pri Nitre), Tomáš Molnár (Zbehy), Patrik Studený, Alex Jakubička (Nevidzany), Jakub Kováčik, Kristián Števík, Dávid Cocher (Veľké Zálužie), Jakub Kompas (Cabaj-Čápor), Miloš Bleho, René Máron (Močenok), Dominik Polák (Báb), Samuel Karásik, Lukáš Vlček (Hájske), Marek Ivanič (Čeľadice), Miroslav Kuruc (Jelenec), Patrik Rolinec, Matej Hudik (Mojmírovce), Branislav Kočajda, Samuel Nduka, Alex Gróf, Oliver Holka, Lukáš Hádek, Dominik Chobot (Chrenová).
Hlavný tréner: Roman Hromádka (Cabaj-Čápor) – 0911 499 440.
Asistent: Matúš Vajzer (Báb) – 0914 247 830.

Zraz je v stredu o 13.30 h v hale Olympia, hrať sa bude prípravný zápas proti Chrenovej. Chlapci, prineste si halovú obuv a futbalovú výstroj. Kto nemôže prísť, nech sa vopred ospravedlní jednému z trénerov.

Autor: Martin Kilian ml.

Na titulke momentka z januárového halového turnaja Miniligy Miňa Stocha. Chrenovčan Samuel Nduka uniká Bábanovi Adamovi Takáčovi. FOTO: MY Nitrianske noviny – Ladislav Odráška.

Podobné články

Back to top button
Close