Novinky

V Bábe majú prelomovú zdravotnícku vymoženosť

„Bábcelona“ prenikla do exkluzívnej spoločnosti.

Aktívny systém chladenia a kompresie Game Ready je samozrejmou výbavou špičkových futbalových klubov v zahraničí, pod Tatrami ho vlastnia len Slovan Bratislava, Spartak Trnava, MŠK Žilina, AS Trenčín, FK Senica, Spartak Myjava a MFK Ružomberok. A Báb! „„Prístroj pôsobí na princípe chladovej terapie s kompresiou, zachladí ošetrovanú časť tela cez špeciálne bandáže. Podporuje hojenie po úraze alebo operácii, urýchľuje dobu liečenia zranenia, redukuje bolesť, čím znižuje spotrebu liekov proti bolesti. Jeho účinnosť je klinicky preukázaná, ide o prelomovú technológiu NASA,“ vysvetľuje fungovanie parádnej vymoženosti jej distribútor na Slovensku Jozef Pukan zo spoločnosti Energysport, s. r. o.

Celý „špás“ za viac než štyritisíc eur (!) zasponzorovali partneri ŠK, cez osobu vychýrenej zdravotníčky Bábanov Veroniky Vargovej je k dispozícii aj futbalistom iných klubov, stačí ju kontaktovať. Pokiaľ neviete, o kom je reč, isto vám pomôže januárový článok z našej dielne (https://obfz.sk/okresny-fenomen-zdravotnicka-veronika-poblaznila-region/).

Futbalisti Bábu sa vezú na pozitívnej vlne, v krajskej súťaži sa udomácnili na výbornú, do „šatníka“ im v tomto roku pribudli už dve novučičké sady dresov,  najskôr za víťazstvo na vianočnom Moget Cupe, naposledy za triumf v VI. lige. Nezadržateľne sa blíži aj galavečer Goal Travel Jedenástky roka v Rumanovej, bude zaujímavé sledovať, či sa medzi smotánkou našej oblasti objavia aj bábske mená.

Na titulnej snímke futbalisti ŠK Báb pózujú s kvalitným kryolymfodrenážnym prístrojom Game Ready, v svetlomodrom tričku v pokľaku klubová zdravotníčka Veronika Vargová. Zdroj: Facebook Veroniky Vargovej.

Game Ready využívajú aj futbalového hviezdy svetového kalibru, na prvej fotografii legendárny Argentínčan Lionel Messi, na druhej jeho klubový rival, špílmacher Realu Madrid, Chorvát Luka Modrič. Zdroj: Facebook Veroniky Vargovej.

grmesi

grmodric

Podobné články

Back to top button
Close