NovinkyPohár ACT

V sobotu predjubilejný Pohár ACT

Do mestskej haly sa tešia starší žiaci. Zahrá si 18 tímov z nitrianskej oblasti, okrúhlu dvadsiatku doplnia dve družstvá z kamarátskeho OFS Olomouc.

Halovú sezónu mládeže otvárajú starší žiaci, na Pohár ACT sa predsedovi Komisie mládeže Karolovi Gajanovi prihlásilo osemnásť celkov z troch štvrtých líg, 19. ročník tradične ponesie medzinárodnú nálepku, keďže ho doplnia dva tímy z Oblastního fotbalového svazu Olomouc – vstupenky do Nitry si museli vydrieť v kvalifikácii.

V sobotu si privstaneme, výkop je už o 7.50 h ráno, Pohár ACT otvorí lukratívny súboj Lukáčoviec proti Nevidzanom. Päťčlenné skupiny potrvajú do 17.50, kedy sa rozbehne vyraďovačka. Finále je na programe o 19.42 h. Pre najlepších sú odmeny, organizátori potešia osem individualít.

Pohár ACT bude defilé najlepších žiakov v západokraji.
Pohár ACT bude defilé najlepších žiakov v západokraji, Výber ObFZ U14 získal v decembri cenné zlato.

Kto vyhrá? Rešpekt ide zo 66-ich jesenných gólov Čeľadíc, obhajcovi by mali najviac podkurovať Mojmírovce, Neded a olomouckí favoriti Tršice a Náklo, ale lopta je guľatá a palubovka vyleštená… Uvidíme. A vy uvidíte tiež. Bedekrom je rozpis v MY Nitrianskych novinách.

AUTOR: Martin Kilian ml.
FOTO: Miroslav Slávik; MY Nitrianske noviny – Ladislav Odráška.

Podobné články

Back to top button
Close