Aktuality Úvodná stránkaNovinkyVýbery

Výber CHREN A ŠPROCH U17 v príprave podľahol Cabaju-Čáporu

Predvčerom sa konal na ihrisku v Cabaji-Čápore prípravný zápas, v ktorom nastúpilo domáce áčko doplnené dorastencami s naším výberom U17.

Skvelý zápas dobre odpískaný Martinom Uhrinom skončil lepšie pre červenobielych, ktorí náš výber zdolali tesne 2:1. Jediný gól Výberu CHREN A ŠPROCH strelil ešte v prvom polčase Dominik Čibík. Po zápase pozvali tréneri oblastné hviezdičky na večeru do reštaurácií Natália, ktorú zväz napokon aj tak vzal na svoj účet. Všetci boli spokojní.

Peter Drahoš, tréner výberu: ,,Cabaj-Čápor ma milo prekvapil svojou aktívnou hrou, celý zápas sa snažil tvoriť a hrať, žiadne odkopávanie lôpt či hra na náhodu. Polčas sme vyhrávali 1:0, postavil som jedenástku, s ktorou som mal už dočinenia pri výbere. Gól dal Dominik Čibík, boli sme lepším mužstvom. Po obrátke, keď sme zmenili celú jedenástku, sme si vypracovali šancu na 2:0, no gól sme nedali a robili sme veľa chýb v obrane či v medzihre, vzápätí sme dostali 2 góly a mohli sme dostať aj viac. Ďakujeme prezidentovi klubu Petrovi Bosákovi za tento prípravný zápas a Romanovi Hromádkovi za skvelo pripravené ihirisko.”

Zúžená nominácia Výberu CHREN A ŠPROCH U17 po zápase v Cabaji-Čápore: NOMINÁCIA: Kornel Gál (Kolíňany), Štefan Chlebec (Ivanka), Marko Kolarovský, Denis Berecz (Branč), Adam Kúti (Čifáre), Henrich Zelka (Lukáčovce), Dominik Čibik (Čeľadice), Marián Černák, Dominik Maďar, Richard Svečula, Sebastián Machata (Horný Ohaj), Dalibor Debnár, Adam Mego (Zbehy), Sebastián Záhorák (Veľké Zálužie), Daniel Kováč, Andrej Lévay (Nevidzany), Adrián Korec (Veľké Zálužie), Boris Bruckner (Alekšince).

Výber sa najbližšie predstaví v utorok o 18:30 v súboji proti Výberu LOGISTICS CONSULTING U19. Miesto konania sa upresní.

AUTOR: Erik Barát.