Aktuality Úvodná stránkaNovinkyVýbery

Výber LAMA SK U13 obstojne na turnaji s prvoligistami

Výber LAMA SK U13 sa včera zúčastnil miniturnaja na štadióne FC Nitra.

Turnaja sa okrem nás zúčastnili prvoligoví rovesníci z FC Nitra a FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble. Hralo sa každý s každým dvakrát a jeden zápas trval 25 minút. Naše nádeje napriek prehrám ukázali, že aj na dedinách sa vie hrať futbal a bola to pre nich veľká skúsenosť. A kto vie? Možno zakotvia raz u svojich dnešných súperov.

VÝSLEDKY

FC Nitra U13 – FC ViOn U13 3:0

FC Nitra U13 – ObFZ Nitra LAMA SK U13 1:0

ObFZ Nitra LAMA SK U13 – FC ViOn U13 0:2

FC Nitra U13 – FC ViOn U13 3:0

FC Nitra U13 – ObFZ Nitra LAMA SK U13 1:0

ObFZ Nitra LAMA SK U13 – FC ViOn 0:2

AKO SME NASTÚPILI

Nikolas Pushaj, Matej Lenčéš, Adam Csámpay – Damián Biliczký, Adam Žiška, Adam Hipp, Sebastián Kováčik, Patrik Huba, Tobias Ollé, Adrián Gergel, Dávid Szabo, Miloš Bleho, Tomáš Tóth, Shimon Kluka, Alex Cimmerman, Daniel Bráz, Dominik Polák, Jakub Kompas, Tadeáš Labant.

Jozef Oroszi, tréner ObFZ Nitra U13: „S turnajom som spokojný, bol dobre zorganizovaný. Deti aj napriek horúčavám hrali dobre a ich prístup bol fajn. Hrali sme proti prvoligistom. Pre nás trénerov to bol prvý zraz s týmto ročníkom, lebo spolu s asistentom Matúšom Vajzerom sme prebrali toto mužstvo po kolegoch z U11. Samozrejme, boli u nás vypomôcť aj o rok starší, keďže je dovolenkové obdobie a viacerí nemohli prísť.“

 

Autor: Jakub Chrenko.

 

Podobné články

Back to top button
Close