Aktuality Úvodná stránkaNovinky

Jedľové Kostoľany zišli z ihriska hneď v úvodnom kole

Hneď na začiatku novej sezóny sa stala na trávniku v Čiernych Kľačanoch nevšedná vec. 

V rámci 1. kola VII. ligy C sa stretli hostili domáci ,,sokoli” Jedľové Kostoľany. Zápas mal pre domácich hladký priebeh keďže Kostoľančanov bolo len desať a v 70. minúte hostia zišli z trávnika kvôli nízkemu počtu hráčov a hlavný arbiter zápasu Miroslav Rajnoha predčasne ukončil zápas. 

Poprosili sme oboch trénerov o stanovisko ku zápasu, ktorý bude skontumovaný prospech Čiernych Kľačian. 

Juraj Šabík, tréner Čiernych Kľačian: „Z našej strany to bol dobrý výkon, dali sme góly, celý čas sme hrali na ich polke. Nechceli sme im dať veľa gólov, nie je to náš štýl. Situáciu, čo sa stala, nebudeme komentovať. My sme rešpektovali ich rozhodnutie, len nás mrzí, že sa nedohralo.“

Igor Drienovský, hrajúci tréner Jedľových Kostolian: „Do zápasu sme išli s desiatimi hráčmi, ale počas prvého polčasu sa nám ešte jede chalan zranil a v druhom traja zišli dole z ihriska. Takže kvôli týmto okolnostiam sa musel zápas predčasne dohrať. Bola to zhoda náhod, lebo v sobotu sa mi až 9 hráčov ospravedlnilo a už bolo neskoro odkladať zápas. Do Kľačian sme išli so cťou odohrať zápas, len to nevyšlo. Určite sa neplánujeme v priebehu súťaže odhlásiť. Chceme hrať.

‍Autor: Jakub Chrenko

Podobné články

Back to top button
Close