Miniliga Miňa StochaNovinkyVýbery

Výber ObFZ Nitra U11 finišoval strieborný

Prípravkári zo šiestich oblastí súperili v Trenčíne o Pohár predsedu ZsFZ.

Výber ObFZ Nitra U11 postúpil pred troma týždňami z komárňanskej kvalifikácie na hlavný turnaj Pohára predsedu ZsFZ do Trenčína. Skorý odchod od atletického štadióna v Nitre a bezproblémový príchod vystriedali dve nešťastné prehry. Sen o turnajovom primáte sa postupne rozsýpal ako domček z karát. Tréneri Hromádka a Viola po druhom zápase zrejme pokropili „lamíkov“ živou vodou. Ich nasledujúce výkony boli sťa vystrihnuté z partesu. Po dvoch výhrach prišiel klinec turnaja: ak sa zrodí naše víťazstvo nad Topoľčanmi, máme striebro! Šiestym hráčom v poli bola tridsaťčlenná ,,trogárska“ kulisa, ktorá bola nepochybne najlepšia na turnaji a aj vďaka nej to chalani zvládli. Sumárny názor všetkých modro-bielych: bodovo druhí, ale herne najlepší!

Výsledky ObFZ Nitra: Levice 2:3, Bleho, Rolinec, Galanta 0:1, Trnava 4:2, Kompas, Števík, Polák, Zorvan, Trenčín 2:1, Cocher, Rolinec, Topoľčany 3:2, Zorvan, Bleho, Polák.
Poradie: 1. Levice 12 b, 2. Nitra 9, 3. Galanta 9, 4. Trnava 6, 5. Trenčín 6, 6. Topoľčany 0.
Najlepší strelec: Maximilián Mizerák (Levice) 7 gólov, najlepší hráč: Marek Ivanič (Nitra), najlepší brankár: Dominik Vrzala (Trenčín).

AUTOR: MY Nitrianske noviny – Erik Barát.

Podobné články

Back to top button
Close