Aktuality Úvodná stránkaNovinky

V derby zápase Moravecka hostia Obyce Slažany

V 4. kole 7. C sa odohrá zápas Obyce – Sľažany.

Obidve mužstvá majú v tabuľke rovnaký počet bodov a to 6. Obyčania majú lepšie skóre (14:4) a sú na 5. mieste. Sľažananom patrí 6. priečka so skóre 14:6. 

Posledný vzájomný zápas skončil domácou výhrou Sľažian 2:0. A keď sa podrobnejšie pozrieme na vzájomné zápasy týchto dvoch mužstiev, tak sa dozvedáme, že od sezóny 2016/2017 je bilancia Obyce – Sľažany 2 výhry, 2 remízy a 3 prehry. 

Zápas má výkop v sobotu so začiatkom o 17:00. Komisia rozhodcov ObFZ Nitra zverila zápas do rúk rozhodcov Eduarda Šimu, Martina Kollárika a Radoslava Mikle-Baráta. Keď nemáte v sobotu  podvečer čo robiť, tak sa príďte pozrieť na zápas dvoch kvalitných mančaftov. 

Oba tímy sme požiadali o predzápasové vyjadrenia.

Patrik Mikuš, hrajúci tréner Obýc: „Budeme sa snažiť odčiniť prehru z minulého týždňa. Chceme vyhrať a potešiť našich domácich fanúšikov. Vieme, že Sľažany sú kvalitný súper.“

Matej Šabo, brankár Obýc: „Ideme si pre tri body. Chceli by sme napraviť minulotýždňovú prehru v Tesárskych Mlyňanoch.“

Roman Cina, tréner Sľažian: „Obyce sú favorit, minulú nedeľu prehrali a budú to chcieť napraviť. Budú chcieť nás zožrať, ale my svoju kožu lacno nepredáme. Sme pripravení zabojovať o dobrý výsledok.“

Michal Rajtár, útočník Sľažian: „Ideme určite vyhrať, pripravujeme sa celý týždeň a mali by sme byť kompletní.“

 

Autor: Jakub Chrenko.

Podobné články

Mohlo by vás zaujímať
Close
Back to top button
Close