NovinkyVýbery

Dvadsaťsedem benjamínkov ide v piatok do Olomouca

ObFZ Nitra balí kufre na ďalší kvalitný turnaj. Dva výbery LAMA SK Ligy benjamínkov (U13) mieria na dva dni do Česka!

Voda tečie, zem sa točí a Nitra chodí do Olomouca. Lásky hory prenáša, ba priam hranice. Medzinárodná spolupráca ObFZ Nitra – OFS Olomouc trvá už šestnásť rokov.

Na Morave boli raz dávno aj Stoch či Štetina, teraz hodiny zastali na 2005-kách a o rok mladších. Z dvanásť- a jedenásťročných talentov sa poskladali dva výbery.

Na turnaj vycestujú v piatok na obed, poobede dorazia do Bohuňovíc, ubytujú sa v tunajšom Centre zdravia. Ráno sa presunú o 12 km na juh do Olomouca, kde sa im v hale Univerzity Palackého rozbehne Pohár předsedy OFS.

Dvadsaťsedem benjamínkov z dvanástich klubov má veľký turnaj za odmenu. Počkať – kto všetko vlastne ide?

VÝBER OBFZ NITRA U13
NOMINÁCIA: Viktor Vašíček (Nové Sady), Tomáš Čulák (Výčapy-Opatovce), Matúš Kamenický (Chrenová), Kristián Brnula (Vlčany), Krištof Orbán (Topoľčianky), Denis Bulejčík, Adam Finta (Veľké Zálužie), Šimon Polák (ČFK Nitra), Samuel Ivanič, Jakub Kapsa (Mojmírovce), Filip Cigáň, Lukáš Chren (Horný Ohaj), Filip Šabo (Topoľčianky), Filip Tonkovič (Nevidzany). Náhradníci: Róbert Bytel (ČFK Nitra), Adam Tóth (Lukáčovce/Alekšince), Adrián Andris (Mojmírovce).
Tréner: Martin Čulák (Výčapy-Opatovce).
Časy zápasov: 8.50 h, 10.10, 10.50. Play-off začne o 12.30.

VÝBER OBFZ NITRA U12
NOMINÁCIA: Samuel Bojda, Tomáš Paulík, Patrik Paulík, Samuel Fabulec, Lukáš Lanák (Chrenová), Dávid Kováč, Jakub Kováčik (Veľké Zálužie), Marko Mareček (Nové Sady), Martin Rumanko, Benjamín Šabík (Nevidzany), Samuel Fekets (Vinodol), Samuel Poláček (Branč), Filip Brath (Čeľadice).
Tréner: Ján Núdzny.
Časy zápasov: 9.10 h, 10.30, 11.10. Play-off začne o 12.30.

Treba si zobrať halovky a chrániče, zdravotnú kartičku, PAS, plavky, uterák, šľapky, hygienické potreby, pyžamo. Zraz je v piatok 8. 12. o 11.40 h na parkovisku pred atletickým štadiónom v Nitre. Predpokladaný návrat je v sobotu 9. 12. o 22.00 h.

Autor: Martin Kilian ml.

Podobné články

Mohlo by vás zaujímať
Close
Back to top button
Close