DOUBLE STAR BET Jedenástka rokaNovinky

Emocionálny galavečer ObFZ Nitra už zajtra!

Športová hala v Žitavanoch bude patriť zajtra tým najlepším spomedzi klubov Oblastného futbalového zväzu Nitra.

Ján Letko, najlepší hráči, tréneri či funkcionári, hudobná skupina Len tak, Folklórny súbor Inovec, špeciálna večera po žitaviansky a večer emócií! Čo viac by ste si mohli v dvojtisícovej dedinke priať? ,,Hala je pripravená, motívom večera bude príbeh. Príbeh človeka, príbeh futbalistu, príbeh spoločnosti,” prezradil Peter Chren, hlavný organizátor podujatia. ,,Rozdiel medzi víťazstvom a prehrou, medzi životom a smrťou. Dnes ste víťaz, zajtra ste porazený. Dnes vás chvália, zajtra vám nevedia prísť na meno,” dodal.

Všetci s napätím čakajú, kto sa stane oblastný futbalista roka 2019. Z posledných takýchto primátov sa tešil ešte v Rumanovej, vtedy hráč Žitavian Daniel Drienovský a vlani prebrala túto cenu jedna z našich najväčších hviezd – Kolíňančan Matúš Turan. ,,Všetky mená sú známe a uzavreté, futbalista roka vzíde z členov jedenástky. Všetko si odhlasovali viac-menej kluby, ktoré nemohli hlasovať za hráčov svojho mužstva, čiže každý účastník bude opodstatnený,” povedal šéf Iskry na margo najdôležitejšej témy.

Parkovanie bude taktiež vyriešené. ,,Je pripravených 192 miest na parkovanie priamo v areály športového klubu. Bude tam určený človek na korigovanie, treba s len riadiť pokynov. Miesta na sedenie v hale vám budú oznámené pri príchode, čiže aj to by malo byť bez komplikácií,” povedal s absolútnou istotou, akoby to pripravoval rok vkuse.

Na záver to najdôležitejšie. ,,Budeme spomínať na tých, čo nás nečakane opustili, teda si uctíme Jožka Husárika a Štefana Huňadyho minútou ticha, taktiež v tejto súvislosti pripravujeme ešte niečo, no ,našťastie´ to nebude o zosnulom človeku, no môžem povedať, že ak to vyjde, vnesie to do večera ešte väčšiu ,silu´,” odtajnil.

,,Čakáme vás všetkých v športovej hale v Žitavanoch, ideálne už o 16:45, nech môžme začať na čas,” zakončil Chren, ktorý sa už soboty 17:00 nevie dočkať.

 

AUTOR: Erik Barát.

Podobné články

Back to top button
Close