DOUBLE STAR BET Jedenástka rokaNovinky

Latku tohto podujatia už môže zdvihnúť len lepší moderátor, tvrdí úsmevne Michalech

Aj druhý rok po sebe bol moderátorom večera Miroslav Michalech, ktorého najčastejšie vidíme na obrazovkách televízie TA3 v jej športovej rubrike. Večer zvládol opäť s prehľadom.

Zarytý Slovanista začal moderovať opäť ako minulý rok výsledkovým servisom fortunaligy, čím si z úvodu získal nejedného vyznávača najkrajšieho športu. ,,Úroveň podujatia ma po tom, čo som zažil minulý rok ani neprekvapila, organizujú to milí ľudia, ako napríklad Peter Chren, ktorý je v tomto smere vynikajúci, celé to zobral na plecia, nemalo to chybu. Cítim sa tu veľmi dobre medzi ľuďmi, ktorí majú radi futbal, dajú si vínko, pivko, dobre sa zabavia. Čo viac treba?“ riekol na úvod hrejivé slová o galavečeri moderátor Michalech.

Na otázku, či sa latka oproti minulému roku posunula vyššie, odpovedal vtipne. ,,Latka by sa oproti minulému roku mohla posunúť jedine vtedy, keby prišiel lepší moderátor (smiech). Alebo napríklad, nechcem nijako uraziť chlapcov z kapely, lebo hrali skvelo, ale aj keby ešte originál prišiel IMT Smile, no to je utópia, lebo to by chcelo viac peniažkov. Jedine tak by mohla byť latka vyššia, inak k tomu nemám čo negatívne povedať, lebo sa to dá posúvať už len v týchto merítkach,“ poznamenal s humorom.

V nie veľa prípadoch pustil Michalech (vpravo) k mikrofónu niekoho iného.
V nie veľa prípadoch pustil Michalech (vpravo) k mikrofónu niekoho iného.

,,Domov pôjdem určite s úsmevom, najmä teraz, keď si môžem dať trošku vínka a manželka to odšoféruje. Vlani som tu bol sám, takže som išiel domov tak smutnejšie,“ povedal na otázku, ako sa tu po roku cítil. Ešte sme sa spýtali, či nás poctí svojim moderovaním aj nasledujúci rok. ,,No, ešte ma neoslovili, možno že tá latka sa bude posúvať vyššie smerom ku kvalitnejšiemu moderátorovi. Ale nie, dúfam, že sú všetci v sále spokojní, ľudia sa zabavia. Je dôležité, aby to hlavne splnilo svoj účel, nech sa ľudia zabavia a tí futbalisti, ktorí nie sú až tak na očiach a neplnia stránky našich popredných športových novín či televízií, si zaslúžia pozornosť aspoň takéhoto lokálneho charakteru, aby sa nezabudlo, že po oblastných trávnikoch nebehajú len tak, keďže veľa nezarábajú,“ povedal exkluzívne jeden z najlepších slovenských moderátorov a dodal ešte jednu peknú vetu na záver: ,,Nič nie je lepšie ako mať dobrý pocit zo života a treba za nim ísť!“

Pozn.: Rozhovor bol robený tesne po vyhlásení ocenení.

 

AUTOR: Erik Barát (spolupracoval Martin Kilian ml.).

FOTO: Bohumír Šabík.

Podobné články

Mohlo by vás zaujímať
Close
Back to top button
Close