Aktuality Úvodná stránkaNovinkyObFZ Nitra

Pod Gýmešom kempová repríza

V Jelenci sa chystá druhý ročník denného futbalového kempu pre chlapcov a dievčatá vo veku od 6-14 rokov.

Štadión Adama Nagya bude opäť raz poctený výbornou organizáciou futbalového podujatia, na aké sme v Jelenci zvyknutí. Partia okolo hlavnej menežérky Anet Labantovej, trénerov Markusa Šinku, Maja Franka a Adriána Kukučku sú opäť odhodlaný v termínoch od 12.-16.7. a 19.-23.7. 2021 urobiť pre mladé talenty nezabudnuteľný zážitok.

Cena bude 139€ so súpravou s vlastným menom a 120€ bez súpravy. Šarvanci sa môžu tešiť na bohatý každodenný program v čase od 8:00-16:30 s dvojfázovými tréningami, kde ich budú trénovať licencovaní tréneri. Príkladom je výstup na Gýmeš, vyhliadka na Pilíšku, návšteva profesionálnych futbalistov, jazda na koňoch či záverečný turnaj s vyhodnotením a bohatými cenami. Celodenná strava, pitný režim a ovocie je samozrejmosťou.

Deti sa naučia rôzne freestyle kľučky, rodičia môžu sledovať deti prostredníctvom FB stránky Jelenecacademy. Ďalej zažijú 25 hodín futbalových tréningov, medailu i diplom o absolvovaní kempu, možnosť stať sa registrovaným hráčom Jelenecacademy.

Prihlasovať sa môžte na FB/INSTAGRAM Jelenecacademy, prostredníctvom emailovej adresy jelenecacademy@gmail.com, alebo zavolať na telefónne čísla 0944 282 944 (Anet Labantová), 0918 069 385 (Majo Franko).

 

Anet Labantová, hlavná organizátorka: ,,Prvý ročník kempu vyšiel na výbornú, preto sme sa rozhodli, že do toho tento rok ideme opäť. Latka je nastavená vysoko, no chceme ešte pridať a preskočiť ju. Pre decká je momentálne veľmi dôležité, aby sa menej venovali počítačom a viac boli na ihriskách a čerstvom vzduchu, to je náš cieľ. Samozrejme vopred ďakujem všetkým za spoluprácu a všetkých pozývam. Po dlhej dobe sa môžme stretnúť na mieste, ktoré máme najradšej. Tešíme sa na vás.”

 

 

AUTOR: Erik Barát.

Podobné články

Mohlo by vás zaujímať
Close
Back to top button
Close