Miniliga Miňa StochaNovinkyVýbery

Výber U11 chce v sobotu dobyť Trenčín

Najlepší prípravkári z Miniligy Miňa Stocha U11 s noblesou vyhrali kvalifikáciu v Komárne a už sa nevedia dočkať soboty – idú na finálový turnaj ZsFZ do Trenčína.

Halová sezóna Západoslovenského futbalového zväzu (ZsFZ) beží ostošesť, našim želiezkom v ohni je Výber ObFZ Nitra U11: pred vyše mesiacom so 4 výhrami ovládol kvalifikáciu v Galante a už túto sobotu sa postaví najlepším oblastným výberom z blízkych krajov. Našich elitných prípravkárov vo štvrtok 13. decembra o 13.15 h v hale Olympia uvidia tréneri Vladimír Viola a Roman Hromádka na poslednom tréningu (dostanú aj ospravedlnenky do školy) a v sobotu 15. decembra sa o 6.45 h stretnú na atletickom štadióne, odkiaľ vyrazia na finálový turnaj do Trenčína.

VÝBER OBFZ NITRA U11: Tomáš Bujný (Ivanka pri Nitre), Jakub Križan – Kristián Števík, Dávid Cocher (Veľké Zálužie), Jakub Kompas (Cabaj-Čápor), Daniel Bráz (Veľký Cetín), Miloš Bleho, Damián Biliczký (Močenok), Patrik Rolinec (Mojmírovce), Marek Ivanič, Dominik Horvát (Čeľadice), Denis Zorvan (Kolíňany), Dominik Polák (Báb), Filip Brath (Chrenová).

PROGRAM NA SOBOTU: 9.56 h Nitra – Levice, 10.52 h Nitra – Galanta, 11.49 h Nitra – Trnava, 13.41 h Nitra – Trenčín, 15.33 h Topoľčany – Nitra. Vyhodnotenie turnaja je o 16.00 h.

AUTOR: Martin Kilian ml.

Podobné články

Mohlo by vás zaujímať
Close
Back to top button
Close