Aktuality Úvodná stránkaKlubyNovinky

Na kemp do Jelenca prišli ligoví hráči, Labantovú tešia deti na ihriskách

Kempy sú momentálne na dedinách ,,in”. Nezaostáva ani JelenecAcademy, kde hlavná organizátorka Anet Labantová zosnovala so svojimi spolupracovníkmi premiérový jelenecký kemp. 

,,S kempami sa akoby roztrhlo vrece. A práve v obciach, ktoré sa snažia udržať futbal nad vodou. My v Jelenci v žiadnom prípade nechceme zaostávať a snažíme sa starať o deti na tej najvyššej úrovni,” rozhovorila sa hlavná organizátorka, ktorá sa spolu s trénermi Markusom Šinkom, Mariánom Frankom,  Adriánom Kukučkom starajú o mládež skvelo.

Jelenec Academy
Spoločná foto s Jakubom Švecom.
Jelenec Academy
Tadeáš Labant a Levente Bencz s Jakubom Švecom.

Rozprávala sa aj o diele, ktorého je hlavná sponzorka. ,,Naše ,dieťa’ JelenecAcademy sme založili práve pre naše deti. Camp bol v pláne už pri jej zakladaní, čiže Gýmeš Kids 2020, sústredenie pre deti, tieto všetky aktivity máme v pláne ešte tento rok. JelenecAcademy camp bol pre nás všetkých novou výzvou. Urobili sme dva turnusy. V prvom sme mali 20 detí a v druhom máme 26 futbalistov, nefutbalistov, dievčatá a najmladší člen má 4 roky. Zvláda všetko a zatiaľ úspešne,” úsmevne poznamenala.

Jelenec Academy
Ceny.

 

Jelenec Academy
Zastúpenie mali aj dievčatá.

Rozhovorila sa aj o programe kempu. ,,Deti majú dvojfázové tréningy, sútaže kráľa strelcov, výlety po okolí a merajú si sily aj vo FIFE. Každý deň je iný a výnimočný.” Ďalej na otázku, čo bol pre deti asi hlavný bod programu, odpovedala, že návštevy profesionálnych futbalistov Filipa Balaja zo Žiliny a Jakuba Šveca z Dunajskej Stredy (ViOn-u Zlaté Moravce), ktorí si s deckami zahrali a namotivovali ich tým správnym smerom. Dodala, že dvaja najlepší boli ocenení futbalovou loptou a všetci podpiskartami.

Jazdecká polícia a jej šéf Henrich Richter.
Tréneri JelenecAcademy (zľava: Marián Franko, Adrián Kukučka, Markus Šinka).

Gýmešnov preverili aj výlety. ,,Výlety na Pilisku a hrade Gýmeš preverili kondíciu každého jedného z nás. Top zážitkom pre deti bola ukážka práce jazdnej polície s koňmi, ktorá bola tiež na vysokej úrovni. Touto cestou sa chcem poďakovať predsedovi klubu Henrichovi Richterovi za skvelý zážitok, ktorý deťom umožnil. 
Každá práca s deťmi je náročná a zodpovedná, či už na organizáciu, finančne alebo dokázať deti zaujať a hlavne veriť, že to čo robíme, má zmysel. Moje obrovské ďakujem patrí chlapcom Markusovi Šinkovi, Majovi Frankovi, Aďovi Kukučkovi, nášmu asistentovi Tomimu Duchoňovi za perfektné tréningy a super atmosféru, tiež Karin Karáčovej za organizačnú pomoc. Ďalej aby toho nebolo málo, chcem poďakovať rodičom, ktorí nám pomohli, lebo bez žiadneho z nich by sa nestretla tak dobrá partia a nezvládli by sme to tak dobre,” pochválila a zhodnotila v jednom Labantová a pokračovala: ,,Najväčším ocenením je, keď rodiča prídu a povedia, že budúci rok s nami rátajte tiež. Verím, že všetci spolu si užívame pekné chvíle, medzi deťmi vznikajú nové kamarátstva a učia sa novým veciam. Každé dieťa za odmenu dostalo diplom o absolvovaní a medailu JelenecAcademy campu. Ja osobne som rada, že nesedia pri počítačoch a pri telefónoch, ale sú na ihrisku, lebo všetko čo robíme, robíme s láskou pre nich,” skonštatovala a na záver pridala ešte jedno pozvanie.

Deti mali s policajtoch na koňoch hotový zážitok.
Momentka z fotenia.

,,Na záver Vás všetkých pozývam 22.8. 2020 na už spomínaný Gýmeš Kids 2020, ktorý bude pod záštitou JelenecAcademy. Tešíme sa na všetkých.”

AUTOR: Erik Barát.

Podobné články

Mohlo by vás zaujímať
Close
Back to top button
Close