Úradná správa ObFZ Nitra č. 9, zo dňa 07.09.2023
NITRA (ObFZ) – úplný a záväzný text úradnej správy Oblastného futbalového zväzu Nitra
Úradná správa ObFZ Nitra č. 9, zo dňa 07.09.2023 (celý dokument na stiahnutie vo formáte pdf)
DISCIPLINÁRNA KOMISIA
Pozastavenie výkonu športu N (71/1, 71/3a,b,d, 9/1,2,3,4, 34/7) od 04.09.2023
U 48 U Marek Kollár (1164270) ŠK Žitavany VII.L dos. – 1 s.s. (37/3)
U 49 Dominik Tkáčik (1377462) TJ Družstevník Ivanka pri Nitre VIII.L sk A dos. – 1 s.s. (37/3)
U 50 Denis Moravčík (1342252) OFK Veľký Lapáš VIII.L sk A dos. – 2 týždne (49/1b, 49/2b)
U 51 Peter Snovák (1211369) FC Cabaj-Čápor VIII.L sk A dos. – 2 týždne (49/1b, 49/2b)
U 52 Róbert Lamoš (1279418) FC 31 Jarok VIII.L sk A dos. – 1 s.s. (37/3)
U 53 Matej Manek (1346264) OFK Pusté Úľany V.L -U19 ObFZ NR – 1s.s. (45/1b,45/2)
U 54 Samuel Korič (1364896) ŠK Veľké Úľany V.liga -U19 ObFZ NR – 2 s.s. (49/1a,45/2a)
Podmienečné upustenie od výkonu zvyšku disciplinárnej sankcie (čl. 41/1,2,3,4) od 06.09.2023 do 31.10.2023
U 55 Tomáš Hanzlík (1387069) OFK Golianovo VIII.L sk A dos. – 1 s.s. (U 37)
Oznamy:
V prípade akýchkoľvek dotazov, alebo nezrovnalostí v súvislosti s disciplinárnymi sankciami pozastavením výkonu športu a pozastavením výkonu funkcie môžete kontaktovať priamo predsedu DK (p. Turba – 0904 406465).
DK upozorňuje kluby, že podania na disciplinárnu komisiu je potrebné podávať najneskôr v
deň zasadnutia DK ObFZ Nitra do 12.00 hod.
Najbližšie zasadnutie DK sa uskutoční v stredu 13.09.2023
Odvolanie proti rozhodnutiam DK ObFZ uverejneným v tejto Úradnej správe (okrem rozhodnutí podľa DP čl. 37/3,5,8) sa podáva na DK ObFZ v lehote do 7 kalendárnych dní odo dňa oznámenia rozhodnutia DK (DP čl. 84/1,2)
ŠPORTOVO – TECHNICKÁ KOMISIA
Dôležité oznamy a upozornenia :
VV ObFZ Nitra oznamuje, že „Vyhlásenie Jedenástky roka 2023“ sa uskutoční 18.11.2023 o 17.00 h v Kultúrnom dome obce Močenok (Obecný úrad, 1. poschodie).
DOSPELÍ
Pohár ObFZ – Campri cup
3. kolo – 15.09.2023 o 16.00 h: Čechynce– Hostie, Janíkovce – Výčapy-Opatovce, Dolné Obdokovce – Svätoplukovo, Dyčka – Jelenec, Rumanová – Močenok, Mojmírovce – ViOn D, Lužianky – AC Nitra, Rišňovce – Trnovec
Zápasy sa hrajú 2 x 45 minút. V prípade nerozhodného výsledku sa pokračuje bez predĺženia penaltami po 5 na oboch stranách do rozhodnutia.
BFC – OÚ Dolné Obdokovce – FK Svätoplukovo (3. kolo) – ŠTK na základe dohody klubov schvaľuje odohranie MZ vo štvrtok 14.09.2023 o 16.30 h na štadióne BFC Dolné Obdokovce. NR-ŠTK-2023/2024-0307
VIII. liga skupina A
TJ Družstevník Ivanka pri Nitre – TJ FC Dolné Štitáre (6. kolo) – ŠTK na základe dohody klubov schvaľuje odohranie MZ v nedeľu 10.09.2023 o 15.00 h na štadióne TJ Družstevník Ivanka pri Nitre. NR-ŠTK-2023/2024-0304
DORAST
V. liga U19
ŠK Váhovce – TJ Družstevník Dolné Saliby (5. kolo) – ŠTK na základe dohody klubov schvaľuje odohranie MZ v piatok 15.09.2023 o 13.00 h na štadióne ŠK Váhovce. NR-ŠTK-2023/2024-0303
ŽIACI
IV. liga – SŽ U15 skupina A
FC Neded – FK Mojmírovce (2. kolo) – ŠTK na základe dohody klubov schvaľuje odohranie MZ v piatok 15.09.2023 o 10.30 h na štadióne FC Neded. NR-ŠTK-2023/2024-0300
TJ Progres Selice – ŠTK neschvaľuje zmenu termínu odohrania MZ 3. kola FK Nitra – TJ Progres Selice v stredu 20.09.2023 o 17.00 h na štadióne FK Nitra (nesplnenie SP čl. 35/2). NR-ŠTK-2023/2024-0308
FK Nitra B – TJ Progre Selice (3. kolo) – ŠTK kontumuje stretnutie podľa SP čl. 82/1/b s použitím čl. 10/2 v prospech FK Nitra B. ŠTK odstupuje TJ progres Selice na doriešenie DK. NR-ŠTK-2023/2024-0309
FK Močenok – OFK Branč (3. kolo) – ŠTK na základe dohody klubov schvaľuje odohranie MZ v sobotu 09.09.2023 o 16.00 h na štadióne OFK Branč (obrátené poradie). NR-ŠTK-2023/2024-0310
IV. liga – SŽ U15 skupina B
TJ Slovan Čeľadice – FK FC Jelenec (6. kolo) – ŠTK na základe dohody klubov schvaľuje odohranie MZ v sobotu 30.09.2023 o 15.00 h na štadióne TJ Slovan Čeľadice. NR-ŠTK-2023/2024-0301
FK FC Jelenec – TJ Družstevník Čierne Kľačany (3. kolo) – ŠTK na základe dohody klubov schvaľuje odohranie MZ v sobotu 09.09.2023 o 10.30 h na štadióne TJ Družstevník Čierne Kľačany (obrátené poradie). NR-ŠTK-2023/2024-0302
TJ Slovan Čeľadice – OFK 1948 Veľký Lapáš (4. kolo) – ŠTK na základe dohody klubov schvaľuje odohranie MZ v sobotu 16.09.2023 o 15.00 h na štadióne TJ Slovan Čeľadice. NR-ŠTK-2023/2024-0305
IV. liga – MŽ U13 skupina A
FK Veča– FK Vlčany (4. kolo) – ŠTK na základe dohody klubov schvaľuje odohranie MZ v piatok 15.09.2023 o 17.00 h na štadióne FK Vlčany (obrátené poradie). NR-ŠTK-2023/2024-0311
IV. liga – MŽ U13 skupina E
FK FC Jelenec – TJ Slovan Čeľadice (3. kolo) – ŠTK na základe dohody klubov schvaľuje odohranie MZ vo štvrtok 07.09.2023 o 17.00 h na štadióne TJ Slovan Čeľadice (obrátené poradie). NR-ŠTK-2023/2024-0306
PRÍPRAVKY – U11 a U9
1. turnaj dohrávka 09.09.2023
V jednotlivých mládežníckych vekových kategóriách pri splnení ďalších ustanovení RS a SP
môžu nastúpiť hráči :
U11 – štartujú hráči narodení 01.01.2013 a mladší, hráčky narodené 01.01.2011 a mladšie.
U9 – štartujú hráči narodení 01.01.2015 a mladší, hráčky narodené 01.01.2013 a mladšie.
Kolíňany – 09.09.2023 – 09.00 h
U11 | U9 |
OBECNÝ ŠPORTOVÝ KLUB Kolíňany | OBECNÝ ŠPORTOVÝ KLUB Kolíňany |
FC Cabaj-Čápor | FC Cabaj-Čápor |
„Združenie FC Výčapy – Opatovce“ | „Združenie FC Výčapy – Opatovce“ |
FC MOSAP Klasov | OFK Lužianky |
FK Vlčany | FK Vlčany |
OFK 1948 Veľký Lapáš U9 B (1. turnaj) – ŠTK kontumuje stretnutia podľa SP čl. 82/1/f s poukazom na SP čl. 51/n s použitím čl. 10/2 v prospech FK Mojmírovce, OFK Čakajovce a ŠK Nitra-Dolné Krškany.
2. turnaj 16.09.2023
Nová Ves nad Žitavou – 09.00 h
U11 | U9 |
TJ AC NOVAN Nová Ves nad Žitavou | TJ AC NOVAN Nová Ves nad Žitavou |
FK Mojmírovce | FK Mojmírovce |
ŠK Veľké Zálužie | ŠK Veľké Zálužie |
AC Nitra – futbal B | AC Nitra – futbal B |
FC Neded |
Hájske – 09.00 h
U11 | U9 |
ŠK Hájske | |
OBECNÝ ŠPORTOVÝ KLUB Kolíňany | OBECNÝ ŠPORTOVÝ KLUB Kolíňany |
TJ Nové Sady | TJ Nové Sady |
OFK Sľažany | OFK Sľažany A |
OFK Branč A | TJ Slovan Čeľadice B |
Klasov – 09.00 h
U11 | U9 |
FC MOSAP Klasov | |
FK Nitra B | FK Nitra B |
ŠK Magnus (futbal) A | ŠK Magnus (futbal) A |
TJ Družstevník Rišňovce | TJ Družstevník Rišňovce |
ŠK Nitra-Dolné Krškany | ŠK Nitra-Dolné Krškany |
Vlčany – 09.00 h
U11 | U9 |
FK Vlčany | FK Vlčany |
TJ Štart Nitrianske Hrnčiarovce | TJ Štart Nitrianske Hrnčiarovce |
OFK Golianovo | OFK Golianovo |
FC Čechynce B | OFK Golianovo B |
MFK Alekšince |
Dolné Štitáre – 09.00 h
U11 | U9 |
TJ FC Dolné Štitáre | OŠK Beladice A |
TJ Slovan Čeľadice | TJ Slovan Čeľadice A |
FK Janíkovce A | FK Janíkovce |
FK Janíkovce B | OFK Čakajovce |
FC Vinodol |
Cabaj-Čápor – 09.00 h
U11 | U9 |
FC Cabaj-Čápor | FC Cabaj-Čápor |
Futbalový klub KFC Horná Kráľová | Futbalový klub KFC Horná Kráľová |
OFK 1948 Veľký Lapáš | OFK 1948 Veľký Lapáš |
FK DYNAMO Trnovec nad Váhom | OFK 1948 Veľký Lapáš B |
FK Slovan Duslo Šaľa |
Junior Ivanka – 09.00 h
U11 | U9 |
ŠK Junior Ivanka pri Nitre | ŠK Junior Ivanka pri Nitre |
FK FC Jelenec | FK FC Jelenec |
FK Močenok | FK Močenok |
TJ Slovan Nitra – Chrenová | FK Svätoplukovo |
ŠK Tesárske Mlyňany |
Lužianky – 09.00 h
U11 | U9 |
FC Čechynce A | OFK Lužianky |
Futbalový klub FC 31 Jarok | Futbalový klub FC 31 Jarok |
FK Veľký Cetín | FK Veľký Cetín |
ŠK Báb | ŠK Rumanová |
Kynek (LATUS) – 09.00 h
U11 | U9 |
LATUS | LATUS |
„Združenie FC Výčapy – Opatovce“ | „Združenie FC Výčapy – Opatovce“ |
ŠK Nevidzany | TJ Slovan Nitra-Chrenová A |
TJ Slovan Nitra-Chrenová B | TJ Slovan Nitra-Chrenová B |
TJ Slovan Zbehy |
Pred každým zápasom je každý klub povinný vytvoriť nomináciu všetkých hráčov a uzatvoriť nomináciu hráčov v systéme ISSF.
Po každom zápase je klub, ktorý je uvedený ako domáci povinný nahrať len strelcov gólov oboch tímov do zápisu o stretnutí v systéme ISSF (ikona lopty v riadku kde sa nachádza hráč, ktorý strelil gól + minúta dosiahnutia gólu).
Usporiadateľ turnaja je povinný zaslať čo najskôr všetky výsledky zápasov, strelcov gólov a minútu dosiahnutia gólu na e-mailovú adresu: uhrinmartin34@gmail.com
Pri každej zmene je potrebné dať informáciu o zmene správcovi súťaže – Martin Uhrin,
tel. č.: 0944 411 591, e-mail: uhrinmartin34@gmail.com
Ak potrebujete pomôcť pri nahrávaní výsledkov do systému ISSF, ale aj v prípade akýchkoľvek otázok a nejasností kontaktujte správcu súťaže.
ŠTK žiada FO a FK, aby svoje žiadosti a podnety zasielali do stredy 12.00 h
Proti rozhodnutiam je možné podať odvolanie podľa SP čl. 87.
Najbližšie zasadnutie komisie sa uskutoční 13.09.2023.
ODVOLÁVACIA KOMISIA
1./ Odvolacia komisia na svojom zasadnutí dňa 06.09.2023 prerokovala podanie futbalového klubu FK Močenok, proti rozhodnutiu ŠTK ObFZ Nitra (NR-ŠTK-2023/2024-0282 ), zverejneného v ÚS ObFZ Nitra č. 8 zo dňa 31.08. 2023. Odvolacia komisia po preskúmaní dostupných materiálov sa uzniesla na tomto rozhodnutí:
„potvrdzuje“
rozhodnutie ŠTK, nakoľko jej rozhodnutie bolo odôvodnené a správne.
Poučenie: Rozhodnutie OK ObFZ Nitra je konečné a nie je voči nemu prípustné odvolanie, čo však nevylučuje podanie podnetu podľa Stanov ObFZ článok 52 odsek 6.